‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Duygu’su Hayal Garip’ten şiddet iddiası: Hakaret, iftira, dayak…

‘Çocuklar Duymasın’ dizisi ile tanınan Hayal Garip 2010 yılında Murat Kahraman Özalp ile evlenmişti. Bu evliliğinden iki kızı dünyaya gelen oyuncu 2021’de Özalp’ten boşanmıştı.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Hayal Garip, geçen yıl aşk yaşadığı Serkan K.’dan şiddet gördüğünü iddia etti.

Garip, Instagram hesabından yaptığı açıklamada Serkan K.’ya dava açtığını ve bugün de duruşmasının olduğunu ifade etti.

Hayal Garip’in açıklamasının tamamı şöyle:

“Geçen sene Serkan K. ile birçoğunuzun da şahit olduğu birliktelik yaşadım. Sizin şahit olduğu üç kız çocuğuyla mutlu bir fotoğraf verdiğimizdi… Fakat gerçek olan benim bu ilişki içerisinde duygusal ve fiziksel şiddete maruz kaldığımdı”

“Şiddet hemen gelmiyor. Önce güven veriyor, şefkat gösteriyor, herkes gitse ben buradayım diyor, tüm eksikleri görüyor, boşlukları dolduruyor. Yerini sağlamladığında başlıyor şiddet. Kötünün içindeki iyiliğe tekrar kavuşacağınız umudu da manipülasyonlar ile geliyor. Gidemiyorsun, kalamıyorsun!”

“HAKARET, İFTİRA, DAYAK, DAYAK, DAHA ÇOK DAYAK”

“Asla kurtulmayı başaramadığın kısır bir döngü! Uzaklaşmayı denedikçe daha fazla artan baskı, manipülasyon, fiziksel şiddet beni bu ilişkiye hapsetti. Hakaret, iftira, dayak, dayak, daha çok dayak… Aylar süren bu döngüden çıkmayı güç bela başardım. Sonunda kurtuldum ama çocuklarım ve benim payıma kalan travmalar bazen bizi yorgun düşürüyor.”

“İlk önce kızlarıma hem özür hem hayat borçluyum… Bana bu süreçte desteğini sorgusuz kuzenlerim, eniştem, ablam, kızlarımın babası Murat, gelinim ve erkek kardeşim sizi çok seviyorum. Ve isimlerini buraya sığdıramayacağım dostlarım, Zekeriyaköy Jandarma Komutanlığı’nda görevli komutanım ve asker kardeşlerim teşekkür ederim.”

“28.03.2024 Perşembe günü sabah saat 10.00’da Çağlayan Adliyesi’nde görülecek davam öncesinde başta adalet için ve belki de daha önemlisi başka mağdurlar olmaması için, mücadelemi sizle paylaşmayı uygun gördüm. Biraz da kendimi yalnız hissetmemek için ve başka kadınların da kendilerini yalnız hissetmemeleri için…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x